Maped

maped-yldine

Maped ir franču ģimenes uzņēmums, kurš vairāk nekā 65 gadus ir veltījis izaugsmei, kas balstīta uz rūpniecisko kompetenci, inovāciju kultūru un spēju reaģēt, piedāvājot saviem klientiem efektīvus risinājumus skolas piederumu un biroja preču jomā. Maped misija ir no jauna izgudrot skolas un biroja preces, un uzņēmums tic, ka patērētāju interesi par tradicionālajām precēm var atsvaidzināt, piedāvājot funkcionālo inovāciju, dizaina un kvalitātes garantiju, kas ir izteikta radošumu un ražošanas procesa savstarpējās mijiedarbības rezultāts.

Maped fokusē savu darbību uz pētniecību un inovāciju, dizainu un kvalitāti. Uzņēmums attīsta jaunas tehnoloģiskās programmas un rūpnieciskos procesus, ņemot vērā arī vides prasības: veidojiet nākotni, efektīvi reaģējiet uz patērētāju vajadzībām un nodrošiniet ilgtspējīgu attīstību. Visu produktu galvenie darbības rādītāji ir vērsti uz funkcionalitāti un estētiku. Ar kvalitāti nodarbojas 40 cilvēki – viņi sastāda 860 kontroles protokolus un veic 800 testus gadā!


Vēsture

1947
Tiek izveidots uzņēmums ar nosaukumu Maped – “Manufacture d’Articles de Précision Et de Dessin”, un uzsākta misiņa cirkuļu ražošana.

1980
Maped pievienojas ekonomisko interešu grupai “Groupement des Fabricants de la Papeterie” (GFP), kas apvieno savus komercdarbības resursus, lai paplašinātu piedāvāto produktu izplatīšanas tīklu.

1985
Preču klāsts tiek paplašināts – Maped sāk ražot šķēres.

1992
Piedāvāto preču klāsts turpina daudzveidoties! Maped iegādājas uzņēmumu Mallat (dzēšamo gumiju ražotājs ) un sāk ražot un pārdot dzēšamos līdzekļus.

1993
Lai nodrošinātu produkcijas daudzveidību un starptautisko paplašināšanos, uzņēmums izveido konkurētspējīgu ražotni, atverot Maped rūpnīcu Ķīnā: Maped Stationery LTD. Uzņēmums turpina pilnveidot skavotāju, caurumotāju un citu kancelejas preču klāstu.

1996-1998
Maped uzņēmums turpina izaugsmi un piedāvā tirgū piederumus skolai un rāmēšanas darbiem: zīmuļu asinātāju, skolas piederumu un rāmēšanas piederumu ražošana.

2005
Maped papildina krāsošanai paredzēto līdzekļu klāstu ar Color’Peps krāsainiem zīmuļiem.

2006
Iegādājoties Helit Group (Vācija), tiek izveidots meitas uzņēmums, kura darbība vērsta uz biroja un rakstāmpiederumu precēm DIPLOMAT.

2012
Maped iegādājas Helix zīmolu (Apvienotā Karaliste & Amerikas Savienotās valstis)
Maped zīmolam tiek izveidota jauna vizuālā identitāte.